Diskusní téma: Sv.Ruženec

Datum: 18.04.2012

Vložil: maria

Titulek: kralovna turzovky

ked mate problem vtdy ta vas vsetko vyrieši pannna mariaa jeziš ,prykryva svojim ochrannnym plastom celu moju rodinu ,kolkoje vo svete.nepokoja zavist ,nenavist ,rodičia ,hrešia deti ,deti nenavidia ,rodišov šasto krat stači malo a len odpustit jeden druhemu a povedat prepač odpust,nechcel som ,povedal ,povedala som to v zurivosti uz to viac nespravim,kolko krat ani knazi vysoko postaveny neveria tomu co v kostole hovoria no ja nemam pravo sudit bola som v takej situacii tak preto pišem teraz sa dennnie modlim ,ruzanec ,o15 h,botieho milosrdenstva ,vecer na radiu lumen ked mi vyyjde čas cez tizden idem do kostola,pomodlim sa no nechodim pre fararov ale sama pre seba,verte lahsie sa mi ziije odpustila som pribuznym aj poprosila som jezisa od odspustenie aj pribuznych no terat sa modlim snazim sa zit podla 10bozich prikazani som zdrava neboli ma tak organizmus ajk psychika bola zla no dakujem bohu ze ma nasmeroval modlim sa katdy den kolko ludi je u lekjarov sedia po ambulanciah a pritom su chori ,NEDIOKAZU ODPUSTIT ,JEDN DRUHEMU ,ESTE SA AJ HREšIA ,NEPRAJU SI LUDIANAVZAJOM,preto su chorlavy a ide to z generacie na generaciu aj na deti vela krat deti zostavaju postihnuty ,alebo rodič najlepšie je ho dat dpo domova dochodcou no nie kazdy tak robi no ale nemame čas staci sa uskromnit aj s mala verte tomu panboch vamj bude pomahat aj mne pomagha no nezijem v bohatstve ale kto potrebuje pomoc ,pomozemhoci sama nemam vela no ale da sa to nezenme sa len za bohatstvom obzrite sa ze aj my terat 50 budeme raz starci starenky tez sa nam to raz vrati modlite sa za rodinu za nevesty ,deti za tych co potrebuju modlidbu,aj za duše vočisci.aj tych co trpiana lozkach v nemocniciach ,niektory si povedia ved stary rodicia v domove je im dobre maju svoj svet no to nieje pravda kolo kratr placu .cakaju na pribuznych ze pridu sa poroupravat no nenajdu si cas ,ako sa budu citit pri hrobe svojich rodičov ked ich nenavstivia verte tomu pridu višitky mohol som ist ale nesiel som lebo sa mi nechcelo ,som len obycajny clovek tazko sa mi pouera ked vidim starcekov ked som v domove su ako deti ked nekto pride tak idu hned za vami vzdy mam cukriky a ponuknem ich tak sa tešia ako male deti ja vtedy sa obratim je mi do plaču ,moj nazor nechcem nikoho urazit ked som niecoo zle napisala odpovedztena moj nazor,pouehnany den aj cely rok prajem vsetkym.





Zpět na diskuzi